Konferencje

Jesienne konferencje "Innowacyjna Edukacja"

Świat zmienia się dookoła nas niezwykle szybko. Szkoła, której misją jest przygotowanie uczniów do dorosłego życia, musi zmieniać się razem z nim. Wymaga to nowego podejścia, nowych metod i nowych narzędzi.

Z tą myślą postanowiliśmy zorganizować ogólnopolską serię konferencji, realizowanych na terenie całego kraju. Konferencje te będą praktyczne i konkretne. Ich celem jest dostarczanie działających pomysłów na działania, które pomogą dzisiejszym uczniom lepiej odnaleźć się w świecie przyszłości. Będziemy zajmować się wykorzystywaniem narzędzi cyfrowych w klasie, metodami rozwijania wśród uczniów umiejętności pracy zespołowej a także tym, jak budować relacje z tymi rodzicami, którzy nie chcą przyjmować informacji zwrotnej, a których pomoc jest często najbardziej potrzebna.

Skontaktuj się z nami

Jeżeli w Twojej okolicy nie mamy zaplanowanej jeszcze żadnej konferencji - a Ty chcesz i możesz nam pomóc w jej organizacji, skontaktuj się z nami. Wspólnie możemy ją przygotować.

Zorganizujmy razem konferencję

Newsletter NAVIGO

Dołącz do naszego newslettera, bądź zawsze na bieżąco oraz odbieraj materiały dotyczące innowacyjnych metod pracy z uczniami.

Please wait...

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera :)

Przewiń w dół
fb